O nas

Monster Bike Kawasaki

Kilka słów o MonsterBike.pl

 

Historia naszej firmy zaczyna się 1 czerwca 2010 roku i jest kontynuacją wcześniejszej pracy zawodowej. Od samego początku naszym celem jest jak najlepsza obsługa wciąż powiększającego się grona motocyklistów w myśl zasady „obsłuż klienta tak jak sam chciałbyś byś obsłużony”. Branżę motocyklową znamy od podszewki i jesteśmy w stanie doradzić w sprawach serwisowych, a także tych związanych z doborem akcesoriów motocyklowych oraz odzieży motocyklowej. Z roku na rok coraz więcej motocyklistek i motocyklistów odwiedza MonsterBike co dowodzi, że nasza praca jest doceniana.

Jesteśmy autoryzowanym dilerem marek Suzuki, Kove, Kayo, SWM, MRF, YCF w Warszawie. W naszej ofercie pojazdów każdy znajdzie coś dla siebie. Maxi skutery, motocykle sportowe, motocykle turystyczne, motocykle typu naked, srcambler i ADV. Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów.

Więcej niż Sklep

 

Od roku 2011 powiększamy ofertę, nasz sklep motocyklowy został dobrze zaopatrzony w części motocyklowe, akcesoria motocyklowe, a odzież motocyklowa i kaski motocyklowe zajmują największą powierzchnię naszego sklepu stacjonarnego. Oferujemy produkty wielu uznanych w świecie motocyklowym producentów takich jak Puig, SW-Motech, HJC, Sidi, Bell, Modeka, Bull-it, Ozone, IXS, Broger, Rebelhorn, Brubeck, Airoh, Givi, Kappa, R&G, 4SR, LS2, iMX, Kawasaki, RAM-Mount, S100, Muc-Off, Shell, Motul, Dunlop, Michelin i wiele, wiele innych. Nasz serwis doceniony przez szerokie grono klientów oferuje usługi serwisowe od pompowania kół do napraw powypadkowych i remontów kapitalnych silnika.

Naprawy powypadkowe to codzienność dla naszego serwisu dlatego wiemy jak postępować z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym co przyśpiesza naprawę. Posiadamy największy w Polsce magazyn oryginalnych części Kawasaki co jest konieczne do sprawnego prowadzenia prac serwisowych. Pojazdy Kawasaki, które przechodzą przez sprawne ręce naszych mechaników są dokładnie sprawdzane i naprawiane tak by można było bezpiecznie poruszać się po drogach. Serwisujemy także motocykle innych marek. Yamaha, Honda, Suzuki, BMW, Triumph, Ducati i pozostałe “włoskie” marki nie są nam obce. Grono zadowolonych klientów wciąż rośnie za co dziękujemy.